top of page

הום סטייג׳יניג - עשה זאת בעצמך! חלק א׳


צבעוניות נטרלית גורמת לקונה הפוטנציאלי להרגיש בנוח

בארץ הום סטיג׳יניג תפס תאוצה בעיקר בדירות יוקרה שעומדות ריקות למכירה. בדירות היוקרה משכירים את כל הריהוט, האקססוריז , חפצי האומנות הוילונות והכל ... כדי שהנכס יראה במיטבו בתקופת המכירה.

אך לא צריך לגור בדירת יוקרה כדי לעשות סטייג׳יניג!

אם אתם מנסים למכור את הבית שלכם, הבית שאתם גרים בו ואתם לא מצליחים לקדם את המכירה יש כמה דברים שאתם חייבם לעשות!

דבר ראשון זה להכין את הנכס שלכם לקראת המכירה. ואני מתכוונת לשינויים בעיצוב הבית.

אבל שימו לב, לא כל שינוי עיצובי יעזור לכם למכור את, עליכם לעצב את הנכס לפי הסגנון המתאים לקונה הפוטנציאלי שלכם.

נשמע כמו משימה בלתי אפשרית ?אל דאגה! אני פה כדי לעזור לכם.

אין שני לרושם ראשוני .mayway

נתחיל בהנחת יסוד שאני לא מוותרת עליה גם בדירות היוקרה - אין שני לרושם שראשוני ! הרושם הראשוני נוצר תוך 10 שניות בלבד ולכן החלל הכי חשוב לעשות בו שדרוג עיצובי הינו הסלון

אני אתן כמה טיפים כללים שכל אחד מכם יכול לעשות את זה לבד:

שימרו על נקיון ויזואלי

  1. הדבר הכי חשוב בעיני – ריח. למרות שאני מעצבת והאסתטיקה עבורי היא הכל, מבחינתי הכל מתחיל בריח. חשוב מאוד לא לבשל לפני שהלקוח מגיע, חשוב שהריח בבית יהיה נעים ועדין. אני מאוד מליצה לאוורר את הבית לפני, לפתוח חלונות, והכי חושב בעיני להדליק נרות. הריח האהוב עלי הוא וניל- קלאסי לא בתחכומים, בכלל, נרות בבית לא רק שגורמים לתחושה חמימה וביתית הם גם יוצרים תחושה של ספא ומשהו חלומי – זו התחושה שאתם רוצים שהקונה הפוטנציאלי ירגיש בבית שלכם... אהה סליחה , בבית של הקונה !

  2. וילונות- אם יש דבר אחד שאני לא מכונה לוותר עליו בסלון זה וילונות, וילונות מרככים לנו את הבית , יוצרים תחושה של בית גבוה יותר ומואר יותר, חשוב מאוד לוודא שהווילונות לא אטומים שלא יחסמו לנו את האור הטבעי והם בצע בהיר מאוד לבן, אני אוהבת להשתמש בלבן שבור או שנהב. גם אם הקיר שלכם לא עבר סיוד, וילון רך יעדן את זה ואפילו יגרום ללקוח לא לשים לב למצב של הקיר כי הקיר נראה מטופח עם הווילון . אני אוהבת להשוות את זה כמו אישה שמלה... תחשבו על זה ככה כמה נשי רך ואלגנטי ...

  3. היפטרו מחפצים מיותרים – חשוב שהבית יהיה נקי בעיני הלקוח, נקיון ויזואלי לא פחות חשוב מניקיון של הבית. עומס יתר של פריטים יוצר ​שהבית יהיה כמה נקי ומאוורר מחפצים, כך יוכל להתרשם מהגודל של הנכס ואף יוכל לדמיין את עצמו גר שם.תחושה מלוכלכת ומבולגנת – את התחושה הזאת אתם לא רוצים שהלקוח יחווה. הוא צריך להרגיש שהוא שבבית שבו הוא רוצה לגור. כלל ​

דבר נוסף שחשוב לשים אליו בזמן שמפנים וחפצים הוא להסתיר/ להצניע חפצים שהם אישיים מידי, לדוגמא, ציורים של הילדים, למרות שאתם חושבים שפיקאסו הקטן גר אצלכם בבית, או לדוגמא תמונות משפחתיות על שידת הכניסה, כל אלה מסיטים את תשומת הלב של הלקוח מהנכס עצמו ומקשים עליו לדמיין את עצמו גר שם.

אני רואה הרבה נכסים מכל הסוגים והגוונים דירות החל מ3 מיליון ועד לדירות של 40 מיליון שקל, ואני נתקלת בכל מיני סגנונות חיים ועיצוב, ולאחרונה שמתי לב למשהו שמאוד הפתיע אותי, תמונות המגנטים על גבי המקרר ממש נמצאות בפרונט בכל אותם הדירות, אני מבקשת, בכל לשון של בקשה – שימו אותם בקופסא עד שתעברו לדירה החדשה שלכם... השאירו את הבית נקי מרעשים שיוכלו להתרכז בעיקר- בנכס שלכם.

צבעוניות - שמכינים את הבית למכירה, אחד המשפטים שאני חוזרת עליהם הכי הרבה זה בחירת פלטת צבעים ניטרלית וטבעית. ואתם שואלים בטח למה, אז אני אסביר בדיוק כמו הסעיך הקודם, אנחנו רוצים ליצור בבית תחושת נקיון כללי, צבעוניות שהיא נעימה ורגועה לעיניים כדי שהלקוח יתרכז בנכס. לדוגמא, אם הספה שלכם אפורה, והשטיח צבעוני לדוגמא כחול, והכורסא צהובה, ובנוסף יש לכם ספרייה עם עמוסה בספרים בסלון, דבר ראשון שאני הייתי עושה זה לארגן מחדש את הספרייה, לפי גודל שלספרים וצבעים , לסדר לפי מקבצים של צבעוניות, כך ניצור ספריה שהיא אסתטית ואלגנטית. בנוסף, החליפו את הכיסוי של הכריות לכריות לבד בהיר בטקסטורה אחידה, זרקו כרבולית בהירה על הספה, ואם יש לכם תקציב עודף השקיעו בשטיח גדול ובהיר טיפ אחרון מנצח

  1. מראה- פה אני אולי מגלה את הסוד הכי גדול שלי בסטייג׳יניג , המטרה היא אחת . למכור את הנכס מהר יותר במחיר הגבוה ביותר . איך עושים את זה הכי מהר? גורמים לנכס להראות גדול יותר ומואר יותר. איך עושים את זה בלי לשבור קירות ? מוסיפים מראות !

הטיפ המנצח - מראות בכל הגדלים בכל הסוגים . ביתילי

נכון, אולי לבית שלכם לא הייתם מכניסים הרבה מראות לחלל הציבורי אבל תחשבו על הקונה .הוא רוצה לראות בית גדול ומואר וזה לגמרי עושה את העבודה!

התפרעו בצורות ובגדלים אך שמרו על סמטריה ונקיון.

בבלוג הבא אתמקד בחדר השינה... הישארו מעודכנים maywayhome.com

bottom of page