?למה לעשות הום סטייג׳יניג

.הבתים שלנו נמכרים מהר יותר ובמחיר גבוה ממחיר השוק לעומת בתים שעומדים למכירה ריקים. הנה סיפורי ההצלחה האחרונים שלנו

נמכר מעל המחיר המבוקש
נמכר מעל המחיר המבוקש

פנטהאוז בשכונת היוקרה של ירושלים, בית הכרם נמכר תוך פחות משלושה חודשים מעל המחיר המבוקש, במחיר שיא שהלקוח ביקש. הפנטהאוז עוצב ברמת גמר גבוה מאוד על ידי המעצבת דפנה קראוס, ואנחנו נכנסו על מנת לתת את הרמת גמר הסופית ואת החוויה האמיתית. בפרויקט הזה ריהטנו את כל חדרי השינה הילדים וחדר העבודה וזה פשוט עבד! הדירה נמכרה במחיר הכי גבוה שאף פנטהאוז בשכונה לא נמכר במחיר זה. הרוכשים של הנכס, תושבי חוץ , כל כך אהבו את העיצוב והיחליטו להשאיר את רובו!

press to zoom
נמכר תוך חודשיים
נמכר תוך חודשיים

דופלקס במרכז הארץ, עמד למכירה למעלה משנתיים ריק , כאשר נכנסו לעשות הסטייג׳יניג לדירה הבנו שזה צריך להיות פרוייקט מיוחד ועל כן ייצרנו את כל הריהוט במידות מיוחדות בהתאם לגודל של הנכס, את הפרוייקט הזה עשינו בשיתוף פעולה עם רשת ביתילי אשר מספקת את כל פתרונות העיצוב ואיפשרה לנו לעשות את דירת החלומות. סגנוןן העיצוב של הדירה היה בהשראת הנוף, בחרנו צבעים נטרלים וטבעיים שלא יעפילו על הנוף המרהיב בקו ראשון מול הים. הדירה נמכה מהר במחיר גבוה מהמחיר המבוקש הודות להום סטייג׳יניג.

press to zoom
נמכר תוך 3 חודשים!
נמכר תוך 3 חודשים!

הפנטהאוז בככר המדינה עמד למכירה למעלה משנתיים ריק, היזם סיפר לנו שעשה הרבה טעיות תכנוניות ולקוחות לא מצליחים לראות את הפוטנציאל של הנכס והוא לא מצליח למכור! המיקום מדהים והמחיר למטר בשמיים, איך מקדמים את תהליך המכיר- רק עם סטייג׳יניג! זה עבד. תוך שלושה חודשים הפנטהאוז נמכר לתושב חוץ אשר השאיר את רוב הריהוט למגורים.

press to zoom
נמכר ב300,000 ש״ח יותר
נמכר ב300,000 ש״ח יותר

דירת חמישה חדרים בבנין היוקרה ליבר בנווה צדק, תל אביב , נמכרה ב300,000 ש״ח מעל המחיר הבמוקש אודות הום סטייג׳יניג קפדני במיוחד ברמה הגבוה ביותר.

press to zoom
נמכר מעלה מחיר המובקש
נמכר מעלה מחיר המובקש

דופלקס ברמת השרון, נמכר תוך פחות משלושה חודשים ב150,000 ש״ח מעל המחיר המבוקש! ריהטנו את הדירה בריהוט בהיר ואלגנטי על מנת להאיר עוד יותר את הנכס שיראה גדול יותר ממש שנראה.

press to zoom
נמכר תוך חודש וחצי
נמכר תוך חודש וחצי

דירת 4 חדרים בפרויקט היוקרה ״רבעית פלורנטין״ נמכר תוך חודש וחצי אחרי שעמד למעלה משנה למכירה ריק, את הדירה הזאת קיבלנו במצב לא שמיש ועשינו לה מהפך של ממש!

press to zoom
נמכר תוך שבוע
נמכר תוך שבוע

דירת 4 חדרים במגדל היוקרה TIME TOWER. הדירה נמכרה תוך שבוע ימים ובזכותה החברה שהשכירה מאיתנו את הריהוט מכרה עוד 3 דירות ! המטרה שלנו בהום סטיג׳יניג היא להראות את הפוטנציאל המקסימאלי של הנכס ורק על ידי מתן חוויה אמיתי לקונה הפוטנציאלי ניתן לעשות זאת.

press to zoom
נמכר
נמכר

לאחר ההצלחה של דירת 4 חדרים בבנין TIME TOWER עשינו סטיג׳יניג לדירת החמישה חדרים שלה נוף אורבני הצופה לבורסה ר״ג וחופי תל אביב. הדירה נמכרה תוך פחות משלושה חודשים ויצרה הרבה באז באיזור אודות לעיצוב הקפדני והמודרני.

press to zoom