?למה לעשות הום סטייג׳יניג

.הבתים שלנו נמכרים מהר יותר ובמחיר גבוה ממחיר השוק לעומת בתים שעומדים למכירה ריקים. הנה סיפורי ההצלחה האחרונים שלנו

נמכר מעל המחיר המבוקש
פנטהאוז בשכונת היוקרה של ירושלים, בית הכרם נמכר תוך פחות משלושה חודשים מעל המחיר המבוקש, במחיר שיא שהלקוח ביקש. הפנטהאוז עוצב ברמת גמר גבוה מאוד על ידי המעצבת דפנה קראוס, ואנחנו נכנסו על מנת לתת את הרמת גמר הסופית ואת החוויה האמיתית. בפרויקט הזה ריהטנו את כל חדרי השינה הילדים וחדר העבודה וזה פשוט עבד! הדירה נמכרה במחיר הכי גבוה שאף פנטהאוז בשכונה לא נמכר במחיר זה.
הרוכשים של הנכס, תושבי חוץ , כל כך אהבו את העיצוב והיחליטו להשאיר את רובו!
נמכר תוך חודשיים
דופלקס במרכז הארץ, עמד למכירה למעלה משנתיים ריק , כאשר נכנסו לעשות הסטייג׳יניג לדירה הבנו שזה צריך להיות פרוייקט מיוחד ועל כן ייצרנו את כל הריהוט במידות מיוחדות בהתאם לגודל של הנכס, את הפרוייקט הזה עשינו בשיתוף פעולה עם רשת ביתילי אשר מספקת את כל פתרונות העיצוב ואיפשרה לנו לעשות את דירת החלומות. סגנוןן העיצוב של הדירה היה בהשראת הנוף, בחרנו צבעים נטרלים וטבעיים שלא יעפילו על הנוף המרהיב בקו ראשון מול הים.
הדירה נמכה מהר במחיר גבוה מהמחיר המבוקש הודות להום סטייג׳יניג.
נמכר תוך 3 חודשים!
הפנטהאוז בככר המדינה עמד למכירה למעלה משנתיים ריק, היזם סיפר לנו שעשה הרבה טעיות תכנוניות ולקוחות לא מצליחים לראות את הפוטנציאל של הנכס והוא לא מצליח למכור! המיקום מדהים והמחיר למטר בשמיים, איך מקדמים את תהליך המכיר- רק עם סטייג׳יניג! זה עבד. תוך שלושה חודשים הפנטהאוז נמכר לתושב חוץ אשר השאיר את רוב הריהוט למגורים.
נמכר ב300,000 ש״ח יותר
דירת חמישה חדרים בבנין היוקרה ליבר בנווה צדק, תל אביב , נמכרה ב300,000 ש״ח מעל המחיר הבמוקש אודות הום סטייג׳יניג קפדני במיוחד ברמה הגבוה ביותר.
נמכר מעלה מחיר המובקש
דופלקס ברמת השרון, נמכר תוך פחות משלושה חודשים ב150,000 ש״ח מעל המחיר המבוקש!
ריהטנו את הדירה בריהוט בהיר ואלגנטי על מנת להאיר עוד יותר את הנכס שיראה גדול יותר ממש שנראה.
נמכר תוך חודש וחצי
דירת 4 חדרים בפרויקט היוקרה ״רבעית פלורנטין״ נמכר תוך חודש וחצי אחרי שעמד למעלה משנה למכירה ריק, את הדירה הזאת קיבלנו במצב לא שמיש ועשינו לה מהפך של ממש!
נמכר תוך שבוע
דירת 4 חדרים במגדל היוקרה TIME TOWER.
הדירה נמכרה תוך שבוע ימים ובזכותה החברה שהשכירה מאיתנו את הריהוט מכרה עוד 3 דירות ! המטרה שלנו בהום סטיג׳יניג היא להראות את הפוטנציאל המקסימאלי של הנכס ורק על ידי מתן חוויה אמיתי לקונה הפוטנציאלי ניתן לעשות זאת.
נמכר
לאחר ההצלחה של דירת 4 חדרים בבנין TIME TOWER
עשינו סטיג׳יניג לדירת החמישה חדרים שלה נוף אורבני הצופה לבורסה ר״ג וחופי תל אביב. הדירה נמכרה תוך פחות משלושה חודשים ויצרה הרבה באז באיזור אודות לעיצוב הקפדני והמודרני.
Show More

 

השארו מעודכנים 

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו עצות לעיצוב.

 

צור קשר

*2918

mayway@efdesign.co.il

  • MAYWAY Facebook
  • MAYWAY YouTube
  • MAYWAY Instagram

 © 2018  MAYWAY 

by CARMEL GROUP

 

 עלינו 

 

חברת MAYWAY הינה חברת ההום סטייג׳יניג הגדולה בישראל מקבוצת כרמל גרופ.
אנו מתמחים בעיצוב נכסי יוקרה העומדים למכירה, תוך שימוש בשיטת ההום סטייג׳יניג, בה מטרת העיצוב היא להעלות את ערך הנכס ולמכור אותו במחיר גבוה ממחיר השוק.